-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 : 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Ланч-бокс зі спіненого полістиролу з кришкою 3-х секційний; Ложка столова одноразова)
Тендер Prozorro UA-2024-08-29-008213-a
Завершена
303 561.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 517.81 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 517.81 UAH
Номер:
6b1bed8f138940c8ad97bb814ec03647
Внутрішній номер закупівлі:
22442248
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-29-008213-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ
ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43965125
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Соборності будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Петренко +380993608715 dobrobyt.poltava@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
303 561.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.08.2024 15:42 - 06.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.08.2024 15:42 - 09.09.2024 00:00
Період кваліфікації:
09.09.2024 00:00 - 12.09.2024 11:56
Період завантаження договору:
18.09.2024 00:00 - 28.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴303 561.60 Ланч-бокс зі спіненого полістиролу з кришкою 3-х секційний; Ложка столова одноразова