-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 : 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Ланч-бокс зі спіненого полістиролу з кришкою 3-х секційний; Ложка столова одноразова)
Тендер Prozorro UA-2024-08-29-008213-a
Завершена
303 561.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 517.81 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 517.81 UAH
Період уточнення:
29.08.2024 15:42 - 06.09.2024 00:00
Відповідь надана
можливо ви знаєте?
Номер:
193ebccdc3e84916bc92648af37f616c
Дата опублікування:
02.09.2024 15:46
Опис:
Можливо ви знаєте скільки потрібно написати питань/вимог щоб в ДАСУ відобразилась ваша закупівля як ту що потрібно перевірити? Чи потрібно самому писати до них скаргу на замовника?
Відповідь:
Доброго дня. Замовник для максимальної економії коштів, більшої конкуренції серед учасників та ефективності проведення закупівлі не встановлював у ТД вимоги, які неможливо виконати, а зазначив мінімальний перелік документів та/або інформації, які повинні подати Учасники у складі тендерних пропозицій, тому ТД не містить дискримінаційних вимог до учасників, а отже Замовник не порушив законодавство у сфері публічних закупівель.
Дата відповіді:
04.09.2024 15:12
Відповідь надана
Вимога
Номер:
1bb20b993a0e407d9d7a7610f9ba6087
Дата опублікування:
02.09.2024 15:44
Опис:
Для того щоб не дай боже не пропустити дератизацію приміщень, ВИМАГАЄМО надати в складі тендерної документації ваш договір по дератизації вашого складського приміщення та план-графік коли буде проводитися додатково до 31.12.2024, що б співпала поставка з проведенням цих робіт!
А також свідоцтво про реєстрацію права власноті на приміщення де ви плануєте зберігати посуд, щоб не було так що постачальник привезе посуд невідомо кому і куди!!
Відповідь:
Доброго дня. Згідно Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено надання документів учасниками закупівлі, для Замовників надання документів в складі тендерної документації не передбачено.
Дата відповіді:
04.09.2024 15:11
Відповідь надана
Ви в своєму розумі?
Номер:
4c0c7666fb954adfbba76fd3df05b29f
Дата опублікування:
02.09.2024 15:40
Опис:
Яка дератизації, дезінсекції, дезінфекції приміщень? Яка реєстрація потужностей? У вас 50тис комплектів одноразового посуду! Ці вимоги можуть бути для продуктів харчування, але аж ніяк для цього предмета закупівлі!? Приберіть вимоги до МТБ взагалі, так як це все абсурд і є явною ДИСКРИМІНАЦІЄЮ в угоду власному постачальнику!
Відповідь:
Доброго дня.
Щодо реєстрації потужностей будуть внесені зміни.
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДОБРОБУТ ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» закуповує Ланч-бокси та Ложки столові одноразові, які будуть контактувати з харчовими продуктами, для використання дітьми шкільного віку. Поставка товару Постачальником планується дрібними партіями 2-3 рази на тиждень. Орієнтованими партіями по 2000-2500 шт. на кожну адресу відповідно до зазначених в Додатку 3 до проекту Договору " Місця поставок". Відповідно приміщення Постачальника для зберігання даних товарів повинні підтримуватися в чистому стані,а отже, повинні бути дотримані гігієнічні умови для запобігання будь-якого забруднення, контакту з токсичними речовинами та матеріалами, у тому числі повинні проводитися заходи з боротьби із шкідниками.
Тому Замовник встановив вимогу у ТД на підтвердження проведення заходів надати копію договору на проведення комплексу робіт з дератизації, дезінсекції, дезінфекції приміщень.
Дата відповіді:
04.09.2024 15:10
Відповідь надана
Закупівля №24983954
Номер:
bdfed5dbeb7a495bb741038b0dc8dfa5
Дата опублікування:
02.09.2024 15:23
Опис:
Доброго дня
Щановний замовник, яка орієнтовна кількість поставок планується?
Відповідь:
Доброго дня.
Поставка товара орієнтовно планується дрібними партіями 2-3 рази на тиждень. Орієнтованими партіями по 2000-2500 шт. на кожну адресу відповідно до зазначених в Додатку 3 до проекту Договору " Місця поставок"
Дата відповіді:
04.09.2024 09:42