-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 : 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Ланч-бокс зі спіненого полістиролу з кришкою 3-х секційний; Ложка столова одноразова)
Тендер Prozorro UA-2024-12-26-011576-a
Завершена
390 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 952.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 952.00 UAH
Номер:
aa55bfceb9df4f3295bb9ae9a5f7f748
Внутрішній номер закупівлі:
23880869
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-26-011576-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ
ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43965125
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Соборності будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія ДІДЕНКО +380993608715 dobrobyt.poltava@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
390 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.12.2024 15:28 - 31.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.12.2024 15:28 - 03.01.2025 00:00
Період кваліфікації:
03.01.2025 00:00 - 07.01.2025 10:32
Період завантаження договору:
13.01.2025 00:00 - 23.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴390 400.00 39220000-0: Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Ланч-бокс зі спіненого полістиролу з кришкою 3-х секційний; Ложка столова одноразова)