-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Термос харчовий для транспортування та зберігання їжі, гастроємність, Код ДК 021:2015: 3922000 -0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів господарського харчування
Тендер Prozorro UA-2024-03-13-010708-a
Торги не відбулися
199 370.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 996.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 996.85 UAH
Номер:
bad9d8f6d57b4a7fbaec27cccaa3f642
Внутрішній номер закупівлі:
21009267
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-13-010708-a
Замовник:
ДОБРОБУТ ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43965125
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Соборності будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Попельнюк +380993608715 dobrobyt.poltava@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
199 370.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2024 16:08 - 18.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2024 16:08 - 21.03.2024 00:00
Період кваліфікації:
21.03.2024 00:03 - 01.04.2024 14:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴199 370.00 Термос харчовий для транспортування та зберігання їжі, гастроємність, Код ДК 021:2015: 3922000 -0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів господарського харчування