• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Термос харчовий для транспортування та зберігання їжі, гастроємність, Код ДК 021:2015: 3922000 -0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів господарського харчування

Оголошено тендер

199 370.00 UAH
Номер: 7c39a666506c424194a8170c4b77b2df
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-13-013809-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДОБРОБУТ ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДОБРОБУТ ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 199 370.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Термос харчовий для транспортування та зберігання їжі, гастроємність, Код ДК 021:2015: 3922000 -0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів господарського харчування
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 13.03.2024 16:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума199 370.00 UAH