-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Термос харчовий для транспортування та зберігання їжі, гастроємність, Код ДК 021:2015: 3922000 -0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів господарського харчування
Тендер Prozorro UA-2024-03-13-010708-a
Торги не відбулися
199 370.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 996.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 996.85 UAH
Період уточнення:
13.03.2024 16:08 - 18.03.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим