-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з дос...×-
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з досліджень мікробіологічного складу і чистоти зразків стічної та дренажної води філії «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
- ID: UA-2026-07-31-006549-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29964536
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з виз...×-
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з визначення питомої активності радіонуклідів стронцію-90 та цезію-137 в зразках стічної та дренажної води філії «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
- ID: UA-2026-06-18-000415-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29573563
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з дос...×-
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з досліджень мікробіологічного складу і чистоти зразків стічної та дренажної води філії «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
- ID: UA-2026-06-04-007457-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29437617
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з дос...×-
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з досліджень складу повітря зон тимчасового зберігання відходів для філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-05-06-002759-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29129688
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Оцінка стічни...×-
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Оцінка стічних зливових вод гідрохімічними та гідробіологічними методами для філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
- ID: UA-2026-02-19-001910-a
- Дата створення : 19.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28356139
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуга з від...×-
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуга з відбору та дослідження фільтраційних вод через гідротехнічні споруди для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-02-16-012585-a
- Дата створення : 16.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28320357
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з про...×-
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення лабораторних досліджень по визначенню складу, властивостей та масових концентрацій забруднюючих речовин зворотних, поверхневих, дренажних, зливових та дренажно-зливових вод філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-02-10-015687-a
- Дата створення : 10.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28256559
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуга з від...×-
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуга з відбору та дослідження фільтраційних вод через гідротехнічні споруди для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-01-16-012692-a
- Дата створення : 16.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27941520
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з про...×-
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення інструментальних вимірювань викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря для філії «Кременчуцька ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
- ID: UA-2025-09-05-006199-a
- Дата створення : 05.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26344559
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Оцінка стічни...×-
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Оцінка стічних зливових вод гідрохімічними та гідробіологічними методами для філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
- ID: UA-2025-07-01-003833-a
- Дата створення : 01.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25756084
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з дос...×-
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з досліджень складу повітря зон тимчасового зберігання відходів для філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2025-04-09-005314-a
- Дата створення : 09.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24962559
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з дос...×-
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з досліджень мікробіологічного складу і чистоти зразків стічної та дренажної води для філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2025-04-09-005077-a
- Дата створення : 09.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24962305
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з виз...×-
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з визначення питомої активності радіонуклідів стронцію-90 та цезію-137 в зразках стічної та дренажної води для філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2025-03-24-010359-a
- Дата створення : 24.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24806230
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуга з оці...×-
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуга з оцінки радіаційної безпечності питної води із підземних свердловин для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2025-03-06-001612-a
- Дата створення : 06.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24628143
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуга лабор...×-
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуга лабораторного визначення: якості стічної води з очисних споруд типу «Біотал-50» (випуск №2), до та після скиду очисних стічних вод в буферному водосховищі,води з буферного водосховища теплообмінних вод (випуск №1) та повний хімічний аналіз питної води з свердловин №1, №2 з оцінкою радіаційної безпечності для філії «Дністровська ГЕС» ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2025-02-19-009513-a
- Дата створення : 19.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24480906
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняЗавершена -