-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Оцінка стічних зливових вод гідрохімічними та гідробіологічними методами для філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2026-02-19-001910-a
Завершена
213 066.67
UAH без ПДВ
Номер:
f2b8dd0110444f09a4143647a27b56f2
Внутрішній номер закупівлі:
28356139
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-19-001910-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чуприна Олександр 380504405903 o.chupryna@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
213 066.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.02.2026 10:12 - 24.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2026 10:12 - 27.02.2026 00:00
Аукціон:
з 27.02.2026 15:40
Період кваліфікації:
27.02.2026 00:00 - 27.02.2026 13:23
Період завантаження договору:
05.03.2026 00:00 - 15.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴213 066.67 Оцінка стічних зливових вод гідрохімічними та гідробіологічними методами для філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»