• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Оцінка стічних зливових вод гідрохімічними та гідробіологічними методами для філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)

Оголошено тендер

255 680.01 UAH
Номер: c896d1a3f09f40a5aba3e8de25677dfa
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-17-015014-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Очікувана вартість: 255 680.01 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Оцінка стічних зливових вод гідрохімічними та гідробіологічними методами для філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Примітки: №77-26 від 17.02.2026 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Дата опублікування: 17.02.2026 16:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства
Сума255 680.01 UAH