-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення інструментальних вимірювань викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря для філії «Кременчуцька ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2025-09-05-006199-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Застосований критерій оцінки – ціна (100%). Детальна інформація щодо термінів, обсягів та місця надання послуг визначена в умовах тендерної документації. Надання забезпечення тендерних пропозицій не передбачається.
Завершена
52 153.39
UAH без ПДВ
Номер:
cb004295d73545efba00887510c834e1
Внутрішній номер закупівлі:
26344559
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-05-006199-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Радченко Ірина Миколаївна 380994277883 i.radchenko@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
52 153.39 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.09.2025 12:33 - 12.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2025 12:33 - 15.09.2025 08:00
Аукціон:
з 16.09.2025 14:09
Період кваліфікації:
15.09.2025 08:00 - 18.09.2025 11:00
Період завантаження договору:
24.09.2025 00:00 - 04.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴52 153.39 ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення інструментальних вимірювань викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря для філії «Кременчуцька ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)