-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з досліджень мікробіологічного складу і чистоти зразків стічної та дренажної води філії «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-007457-a
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі зазначені в додатку 1 до тендерної документації.
Торги не відбулися
11 952.86
UAH без ПДВ
Номер:
be80387cf4e0456f88b2533d4fe8da1b
Внутрішній номер закупівлі:
29437617
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-04-007457-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Малюк Євгенія Миколаївна 380569255486 ym.maliuk@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
11 952.86 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.06.2026 13:43 - 09.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2026 13:43 - 12.06.2026 08:00
Аукціон:
з 15.06.2026 13:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 952.86 ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з досліджень мікробіологічного складу і чистоти зразків стічної та дренажної води філії «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)