• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з досліджень мікробіологічного складу і чистоти зразків стічної та дренажної води філії «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)

Оголошено тендер

14 343.43 UAH
Номер: 818bfefbda5e49a09fe49bc920d36a3a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-27-013689-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Очікувана вартість: 14 343.43 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з досліджень мікробіологічного складу і чистоти зразків стічної та дренажної води філії «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Примітки: №284-26 від 27.05.2026 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Дата опублікування: 27.05.2026 15:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства
Сума14 343.43 UAH