-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з досліджень складу повітря зон тимчасового зберігання відходів для філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-05-06-002759-a
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі зазначені в додатку 1 до тендерної документації
Завершена
6 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
3dae3c4d562d4524a944f777abcc7eae
Внутрішній номер закупівлі:
29129688
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-06-002759-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Малюк Євгенія Миколаївна 380569255486 ym.maliuk@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.05.2026 10:40 - 11.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.05.2026 10:40 - 14.05.2026 08:00
Аукціон:
з 15.05.2026 12:12
Період кваліфікації:
14.05.2026 08:00 - 18.05.2026 16:31
Період завантаження договору:
24.05.2026 00:00 - 03.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 600.00 ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з досліджень складу повітря зон тимчасового зберігання відходів для філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")