• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з досліджень складу повітря зон тимчасового зберігання відходів для філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Оголошено тендер

7 920.00 UAH
Номер: c6b380c9687c452780101ea40484c03f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-28-008613-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Очікувана вартість: 7 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з досліджень складу повітря зон тимчасового зберігання відходів для філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Примітки: №222-26 від 28.04.2026 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Дата опублікування: 28.04.2026 13:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства
Сума7 920.00 UAH