-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з визначення питомої активності радіонуклідів стронцію-90 та цезію-137 в зразках стічної та дренажної води філії «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-000415-a
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі зазначені в додатку 1 до тендерної документації
Торги не відбулися
4 239.28
UAH без ПДВ
Номер:
234d8597e6e04f03b6a7f731282b8222
Внутрішній номер закупівлі:
29573563
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-000415-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Малюк Євгенія Миколаївна 380569255486 ym.maliuk@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 239.28 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 08:56 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 08:56 - 26.06.2026 08:00
Аукціон:
з 29.06.2026 11:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 239.28 ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з визначення питомої активності радіонуклідів стронцію-90 та цезію-137 в зразках стічної та дренажної води філії «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)