• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з визначення питомої активності радіонуклідів стронцію-90 та цезію-137 в зразках стічної та дренажної води філії «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)

Оголошено тендер

5 087.14 UAH
Номер: b4f98c75c00d4517ab09bb9c2c90bf99
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-10-000537-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Очікувана вартість: 5 087.14 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з визначення питомої активності радіонуклідів стронцію-90 та цезію-137 в зразках стічної та дренажної води філії «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Примітки: №315-26 від 09.06.2026 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Дата опублікування: 10.06.2026 08:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства
Сума5 087.14 UAH