-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення медичних оглядів працівників Одеського регіонального управління мереж...×-
Послуги з проведення медичних оглядів працівників Одеського регіонального управління мережею АЗС АТ «Укрнафта» в м. Покров (психіатричний огляд)
- ID: UA-2026-07-23-007594-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29893588
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з проведення психофізіологічної експертизи для працівників АТ «Укрнафта» (Львівсь...×-
Послуга з проведення психофізіологічної експертизи для працівників АТ «Укрнафта» (Львівська область)
- ID: UA-2026-05-29-001067-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29377704
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з проведення психофізіологічної експертизи для працівників АТ «Укрнафта» (Івано-Ф...×-
Послуга з проведення психофізіологічної експертизи для працівників АТ «Укрнафта» (Івано-Франківська область)
- ID: UA-2026-05-08-009190-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29166763
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення психофізіологічної експертизи працівників АТ «Укрнафта» в Чернігівськ...×-
Послуги з проведення психофізіологічної експертизи працівників АТ «Укрнафта» в Чернігівській обл.
- ID: UA-2026-05-06-005182-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29132096
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення медичних оглядів працівників Одеського регіонального управління мереж...×-
Послуги з проведення медичних оглядів працівників Одеського регіонального управління мережею АЗС АТ «Укрнафта» в м. Кривий Ріг (психіатричний огляд)
- ID: UA-2026-05-04-007168-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29104713
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення психофізіологічної експертизи працівників АТ «Укрнафта» в Сумській о...×-
Послуги з проведення психофізіологічної експертизи працівників АТ «Укрнафта» в Сумській обл.
- ID: UA-2026-04-28-002871-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29047544
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення психофізіологічної експертизи працівників АТ «Укрнафта» в Полтавській...×-
Послуги з проведення психофізіологічної експертизи працівників АТ «Укрнафта» в Полтавській обл.
- ID: UA-2026-04-27-001955-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29032347
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення медичних оглядів працівників Одеського регіонального управління мереж...×-
Послуги з проведення медичних оглядів працівників Одеського регіонального управління мережею АЗС АТ «Укрнафта» в м. Одеса (психіатричний огляд)
- ID: UA-2026-03-30-010325-a
- Дата створення : 30.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28768969
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги психіатричного огляду, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин у м....×-
Послуги психіатричного огляду, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин у м. Охтирка
- ID: UA-2025-12-29-010568-a
- Дата створення : 29.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27802808
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення психіатричних оглядів працівників АТ «Укрнафта» у м. Черкаси- ID: UA-2025-12-18-022129-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27651268
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних...×-
Послуги з проведення психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин працівників АТ «Укрнафта» у м. Ромни
- ID: UA-2025-12-18-017862-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27647056
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення психіатричних оглядів у тому числі на предмет вживання психоактивних...×-
Послуги з проведення психіатричних оглядів у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин м. Охтирка
- ID: UA-2025-09-16-001141-a
- Дата створення : 16.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26440790
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення психіатричних оглядів працівників Одеського регіонального управління...×-
Послуги з проведення психіатричних оглядів працівників Одеського регіонального управління мережею в м. Кривий Ріг АЗС ПАТ «Укрнафта»
- ID: UA-2025-06-10-011091-a
- Дата створення : 10.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25562603
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення психіатричних оглядів у тому числі на предмет вживання психоактивних...×-
Послуги з проведення психіатричних оглядів у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин м. Охтирка
- ID: UA-2025-05-22-006508-a
- Дата створення : 22.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25381452
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення психіатричних оглядів працівників Одеського регіонального управління...×-
Послуги з проведення психіатричних оглядів працівників Одеського регіонального управління мережею в м. Кривий Ріг АЗС ПАТ «Укрнафта»
- ID: UA-2025-03-06-003316-a
- Дата створення : 06.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24629834
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -