-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з проведення психофізіологічної експертизи для працівників АТ «Укрнафта» (Львівська область)
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-001067-a
Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).
Завершена
111 520.00
UAH без ПДВ
Номер:
3ff970f0723c4926a6d2b837e6c1e55a
Внутрішній номер закупівлі:
29377704
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-29-001067-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Петричко Оксана 380733190000 oksana.petrychko@ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
111 520.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.05.2026 09:42 - 06.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2026 09:42 - 09.06.2026 12:00
Аукціон:
10.06.2026 15:10 - 10.06.2026 15:45
Період кваліфікації:
10.06.2026 15:45 - 17.06.2026 13:28
Період завантаження договору:
23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴111 520.00 Послуга з проведення психофізіологічної експертизи для працівників АТ «Укрнафта» (Львівська область)