-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з проведення психофізіологічної експертизи для працівників АТ «Укрнафта» (Львівська область)
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-001067-a
Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).
Завершена
111 520.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.05.2026 09:42 - 06.06.2026 00:00
Відповідь надана
Критична розбіжність у визначенні місця надання послуг
Номер:
63f4b90ece0b400687fd8b2f1ff0f16e
Дата опублікування:
29.05.2026 18:09
Опис:
Шановний Замовнику! Уважно проаналізувавши тендерну документацію, ми виявили критичну суперечність, яка порушує вимоги п. 3 ч. 2 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (щодо чіткого визначення інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі) та унеможливлює коректний розрахунок ціни тендерної пропозиції. У назві предмета закупівлі (пункт 4.1 Розділу І ТД та Додаток 1) зазначено: «Послуга з проведення психофізіологічної експертизи для працівників АТ «Укрнафта» (Львівська область)». Натомість, у пункті 1.4 Додатку 1 (Технічна специфікація) Вами визначено абсолютно іншу географічну локацію: «Місце надання послуг: Івано-Франківська область (Івано-Франківський, Калуський, Надвірнянський район), територія Замовника». Вимагаємо негайно усунути вказану суперечність шляхом внесення відповідних змін до тендерної документації, чітко та однозначно вказавши єдине місце надання послуг.
Відповідь:
Шановний Учаснику! За результатом Вашого звернення до тендерної документації будуть внесені відповідні зміни.
Дата відповіді:
01.06.2026 10:47