• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуга з проведення психофізіологічної експертизи для працівників АТ «Укрнафта» (Львівська область)

Оголошено тендер

133 824.00 UAH
Номер: 5e7bfb71fc164754a896b5f26ae50507
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-29-000923-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 133 824.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга з проведення психофізіологічної експертизи для працівників АТ «Укрнафта» (Львівська область)
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа: Сорока С.Л.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послуги
Дата опублікування: 29.05.2026 09:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума133 824.00 UAH