-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення медичних оглядів працівників Одеського регіонального управління мережею АЗС АТ «Укрнафта» в м. Покров (психіатричний огляд)
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-007594-a
Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).
Торги не відбулися
11 458.20
UAH без ПДВ
Номер:
732ab1e05cee4d22896721929b1fdf28
Внутрішній номер закупівлі:
29893588
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-007594-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Назаренко Юлія Ігорівна 380975200267 yuliia.nazarenko@ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
11 458.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 14:35 - 31.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2026 14:35 - 03.08.2026 12:00
Аукціон:
з 04.08.2026 13:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 458.20 Послуги з проведення медичних оглядів працівників Одеського регіонального управління мережею АЗС АТ «Укрнафта» в м. Покров (психіатричний огляд)