• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з проведення медичних оглядів працівників Одеського регіонального управління мережею АЗС АТ «Укрнафта» в м. Покров (психіатричний огляд)

Оголошено тендер

13 749.84 UAH
Номер: 20ce0f248a0748228c849f8802ec5bf2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-23-008307-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 13 749.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення медичних оглядів працівників Одеського регіонального управління мережею АЗС АТ «Укрнафта» в м. Покров (психіатричний огляд)
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа: Прокопенко Ю.В.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послуги
Дата опублікування: 23.07.2026 14:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума13 749.84 UAH