-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення психіатричних оглядів працівників Одеського регіонального управління мережею в м. Кривий Ріг АЗС ПАТ «Укрнафта»
Тендер Prozorro UA-2025-06-10-011091-a
Завершена
73 320.00
UAH без ПДВ
Номер:
791dafeaa6f5414fb9724893ac577d15
Внутрішній номер закупівлі:
25562603
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-10-011091-a
Замовник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Назаренко Юлія Ігорівна 380975200267 yuliia.nazarenko@ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
По даному питанню:
Підпунктом 6 пункту 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений в тендерній документації.
21.03.2025 через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений Замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до пункту 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається (UA-2025-03-06-003316-a).
Очікувана вартість:
73 320.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення психіатричних оглядів працівників Одеського регіонального управління мережею в м. Кривий Ріг АЗС ПАТ «Укрнафта»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне підприємство «Дніпропетровська багатопрофільна клінічна лікарня з надання психіатричної допомоги» Дніпропетровської обласної ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985400
-
Адреса:
49115, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Бехтерева, 1
Ціна пропозиції
73 320.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.06.2025 16:17
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
70beaaae668d48199ced182b8f9ad551
Ідентифікатор договору:
UA-2025-06-10-011091-a-a1
Постачальник:
Комунальне підприємство «Дніпропетровська багатопрофільна клінічна лікарня з надання психіатричної допомоги» Дніпропетровської обласної ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985400
-
Адреса:
49115, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Бехтерева, 1
Номер договору:
14/13/2930-Р/25
Сума договору:
73 320.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.06.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
10.06.2025 00:00
Статус:
Підписаний