-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення медичних оглядів працівників Одеського регіонального управління мережею АЗС АТ «Укрнафта» в м. Одеса (психіатричний огляд)
Тендер Prozorro UA-2026-03-30-010325-a
Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).
Торги не відбулися
96 820.00
UAH без ПДВ
Номер:
8eb0b013782b4c0fb237cd707b332815
Внутрішній номер закупівлі:
28768969
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-30-010325-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Петричко Оксана 380733190000 oksana.petrychko@ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
96 820.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.03.2026 16:19 - 07.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.03.2026 16:19 - 10.04.2026 12:00
Аукціон:
з 13.04.2026 11:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴96 820.00 Послуги з проведення медичних оглядів працівників Одеського регіонального управління мережею АЗС АТ «Укрнафта» в м. Одеса (психіатричний огляд)