• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з проведення медичних оглядів працівників Одеського регіонального управління мережею АЗС АТ «Укрнафта» в м. Одеса (психіатричний огляд)

Оголошено тендер

96 820.00 UAH
Номер: ca58b8da53324a3082f75bceffb62d61
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-30-011052-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 96 820.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення медичних оглядів працівників Одеського регіонального управління мережею АЗС АТ «Укрнафта» в м. Одеса (психіатричний огляд)
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Гончарова О.В.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послуги
Дата опублікування: 30.03.2026 15:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума без ПДВ
Сума96 820.00 UAH