-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення психіатричних оглядів у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин м. Охтирка
Тендер Prozorro UA-2025-05-22-006508-a
Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).
Завершена
437 684.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 376.84 UAH
мін. крок: 1% або 4 376.84 UAH
Номер:
37fc1f60e14243d49bc0585b2cb4ca65
Внутрішній номер закупівлі:
25381452
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-22-006508-a
Замовник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гришко Каріна 380631644345 karina.hryshko@ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
437 684.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.05.2025 12:40 - 30.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2025 12:40 - 02.06.2025 12:00
Аукціон:
03.06.2025 13:26 - 03.06.2025 13:49
Період кваліфікації:
03.06.2025 13:49 - 19.06.2025 09:46
Період завантаження договору:
25.06.2025 00:00 - 05.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴437 684.00 Послуги з проведення психіатричних оглядів у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин м. Охтирка