-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення психіатричних оглядів у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин м. Охтирка
Оголошено тендер
525 220.80
UAH
Номер:
bd7e1651a1dc40efb96eb406a640a4ce
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-22-007119-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
525 220.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з проведення психіатричних оглядів у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин м. Охтирка
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Уповноважена особа: Яцик В.А.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
85120000-6 Лікарська практика та супутні послуги
Дата опублікування:
22.05.2025 12:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума525 220.80 UAH