-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з організації та проведення громадсько-культурного заходу « Масляна-2022»- ID: UA-2022-02-14-002131-b
- Дата створення : 14.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14104392
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40871476ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - органі...×-
Послуги з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - організація культурно – просвітницьких та масових заходів
- ID: UA-2022-01-17-003304-a
- Дата створення : 17.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13620987
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40871476ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з організації та проведення семінарів- ID: UA-2021-11-03-012681-a
- Дата створення : 03.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12286491
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40871476ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з організації та проведення громадсько-культурного заходу «Зелене місто-здорові лю...×-
Послуги з організації та проведення громадсько-культурного заходу «Зелене місто-здорові люди»
- ID: UA-2021-10-27-007289-a
- Дата створення : 27.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12177044
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40871476ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з організації та проведення громадсько-культурного заходу «Свіже повітря - запорук...×-
Послуги з організації та проведення громадсько-культурного заходу «Свіже повітря - запорука здоров’я»
- ID: UA-2021-10-20-002257-c
- Дата створення : 20.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12051162
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40871476ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з організації та проведення громадсько-культурного заходу «День Слави АНД району»- ID: UA-2021-09-29-000354-a
- Дата створення : 29.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11758372
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40871476ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуга з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - органі...×-
Послуга з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - організація культурно – просвітницьких та масових заходів
- ID: UA-2021-09-10-003855-c
- Дата створення : 10.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11464979
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40871476ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з організації та проведення семінарів- ID: UA-2021-09-01-003585-b
- Дата створення : 01.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11324510
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40871476ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з організації та проведення семінарів- ID: UA-2021-08-17-001344-c
- Дата створення : 17.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11142699
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40871476ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з організації та проведення громадсько-культурного заходу «Відірвись перед навчанн...×-
Послуги з організації та проведення громадсько-культурного заходу «Відірвись перед навчанням»
- ID: UA-2021-08-03-005488-b
- Дата створення : 03.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10948886
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40871476ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з організації та проведення громадсько-культурного заходу «Осіннє подвір’я»- ID: UA-2021-07-26-001142-c
- Дата створення : 26.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10850244
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40871476ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуга з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - органі...×-
Послуга з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - організація культурно - просвітницьких, масових та заходів із дозвілля
- ID: UA-2021-07-16-000766-c
- Дата створення : 16.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10746571
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40871476ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з організації та проведення громадсько-культурного заходу «Осіннє подвір’я»- ID: UA-2021-07-16-000754-a
- Дата створення : 16.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10743829
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40871476ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуга з організації та проведення громадсько-культурного заходу «Івана Купала»- ID: UA-2021-06-15-002018-c
- Дата створення : 15.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10347857
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40871476ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуга з організації і проведення заходу «День міста Дніпра»- ID: UA-2021-06-03-010684-b
- Дата створення : 03.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10182558
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40871476ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -