• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - організація культурно – просвітницьких та масових заходів

код ДК 021:2015: (CPV): 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів («Послуга з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - організація культурно – просвітницьких та масових заходів)

Завершена

4 230 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 21 150.00 UAH
Номер: 263694dbd8bf4e2495f6314279d1df7f
Внутрішній номер закупівлі: 13620987
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-17-003304-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Бодриченко Олександр Миколайович 380660020576 tenderutv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 230 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 21 150.00 UAH
Період уточнення: 17.01.2022 12:41 - 23.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 17.01.2022 12:41 - 02.02.2022 00:00
Аукціон: 02.02.2022 14:02 - 02.02.2022 14:25
Період кваліфікації: 02.02.2022 14:25 - 11.02.2022 14:05
Період завантаження договору: 11.02.2022 14:05 - 03.03.2022 14:05
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - організація культурно – просвітницьких та масових заходів
Код ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, відповідно до затверджених Замовником локацій, які Виконавець повинен запропонувати не менш ніж за 5 календарних днів до початку надання послуги згідно узгодженого Сторонами графіку надання послуги На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КОВАЛЕВИЧ ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА"

Оскарження: 08.02.2022 13:26 - 19.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 4 220 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 177 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.02.2022 13:26
Відповіді на вимоги 10
Документи 27
Скарги 0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГРИЩЕНКО АНТОН ГЕННАДІЙОВИЧ

Оскарження: 11.02.2022 14:05 - 22.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 4 230 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 187 350.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.02.2022 14:05
Відповіді на вимоги 10
Документи 165
Скарги 0

Контракти

Номер: 6479ebaa94454df3a89842331a10cab4
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-17-003304-a-c1
Постачальник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГРИЩЕНКО АНТОН ГЕННАДІЙОВИЧ
Номер договору: 11
Сума договору: 1 643 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.04.2022 00:00 - 31.12.2023 00:00
Дата підписання: 11.04.2022 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
IMG_0001.pdf
pdf
IMG_0003.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
дод.угода.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод угода ГАГ-ДПМС 2.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додугода №3 продовження зобов'язань.pdf
pdf
Акт звірки.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додугода 4 дог11.pdf
p7s
sign.p7s