-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - організація культурно – просвітницьких та масових заходів
Оголошено тендер
4 230 000.00
UAH
Номер:
91ccd8348cba48578504e65fc597cc0a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-17-000940-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
4 230 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - організація культурно – просвітницьких та масових заходів
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
17.01.2022 11:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписМіський бюджет
Сума4 230 000.00 UAH