-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - організація культурно – просвітницьких та масових заходів
Тендер Prozorro UA-2022-01-17-003304-a
код ДК 021:2015: (CPV): 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів («Послуга з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - організація культурно – просвітницьких та масових заходів)
Завершена
4 230 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 21 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 21 150.00 UAH
Номер:
7f36fdf9a3854fb1910fff92430d8d46
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2022-11-03-000075
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
03.11.2022 00:00
Період моніторингу:
04.11.2022 15:18 - 26.11.2022 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
03.11.2022 №70-з
Вінниця
Про початок моніторингу
закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 2 пункту 5 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року №18 із змінами, доручення Державної аудиторської служби України від 05 вересня 2022 року №003100-18/6851-2022,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби
у Вінницькій області Олена ВАХНОВСЬКА
Додаток до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області
від 03.11.2022 №70-з
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
2. UA-2022-01-17-003304-a, 17.01.2022 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання оприлюднення інформації про закупівлю установлено порушення вимог п.10 частини першої статті 10 Закону.
За результатами аналізу питань щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону, розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, внесення змін до договору про закупівлю та їх оприлюднення - порушень не установлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлене порушення законодавства у сфері закупівель та з огляду на відсутність механізму його усунення, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі» Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області зобов’язує здійснити заходи направлені на недопущення встановленого порушення у подальшому, зокрема шляхом притягнення до відповідальності осіб, якими допущене порушення та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 14 листопада 2022 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, внесення змін до договору про закупівлю та їх оприлюднення.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2022 рік Департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради (далі – Замовник), оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи (протокол від 17 січня 2022 року №1/17-01), тендерні пропозиції ФОП «Ковалевич Оксана Володимирівна» та ФОП «Грищенко Антон Геннадійович», протоколи від 07 лютого 2022 року №2/07-02, від 11 лютого 2022 року №3/11-02, повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, договір від 11 квітня 2022 року №11, звіт про результати проведення процедури закупівлі, повідомлення про внесення змін до договору, додаткову угоду від 14 вересня 2022 року №1 та пояснення від 09 листопада 2022 року, отримане від Замовника через електронну систему закупівель.
Відповідно до п.10 частини першої статті 10 Закону замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, зокрема: договір про закупівлю та всі додатки до нього - протягом трьох робочих днів з дня його укладення.
При цьому, за результатами моніторингу установлено, що договір від 11 квітня 2022 року №11, укладений Замовником з ФОП «Грищенко Антон Геннадійович», оприлюднений в електронній системі закупівель 20 квітня 2022 року, тобто на сьомий робочий день з дня його укладення, чим порушено вимоги п.10 частини першої статті 10 Закону.
Період усунення порушень:
14.11.2022 15:26 - 29.11.2022 00:00
Дата публікації висновку:
14.11.2022 15:26
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
За результатами розгляду висновку Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області від 14.11.2022 з метою виконання зобов’язання щодо усунення порушення законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку про результати моніторингу UA-M-2022-11-03-000075, Департамент з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради повідомляє таке.
Зважаючи на те, що Уповноважена особа не мала технічної можливості дотриматись строків публікації в електронній системі закупівель згідно вимог п.10 частини першої статті 10 Закону «Про публічні закупівлі», оскільки несвоєчасно отримала фізичний екземпляр договору з наявністю підпису і печатки переможця та ураховуючи, що допущене порушення не призвело до фінансових збитків, з уповноваженою особою проведена інформаційно-роз’яснювальна робота, щодо недопущення такого порушення в подальшому.
Дата публікації звіту:
16.11.2022 14:20
Запити/Пояснення
Номер:
b4755b25b8014017b9fe5b03d50ba7d3
Назва:
Запит на пояснення
Дата опублікування:
04.11.2022 15:39
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
10.11.2022 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі послуг з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - організація культурно – просвітницьких та масових заходів (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-2022-01-17-003304-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та підпунктів 2, 9 пункту 6 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року №18, постала потреба в отриманні пояснень з питань:
1. Яким чином та на підставі яких документів здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість? Також надати посилання на сторінку вебсайту, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі.
2. Яким чином переможцем торгів ФОП «Грищенко Антон Геннадійович», виконано вимоги тендерної документації в частині надання у складі тендерної пропозиції Довідки (листа) за визначеною формою з інформацією про перелік локацій приміщень для проведення інформаційних культурно-просвітницьких заходів (інформаційного процесу) у великих та не великих групах, із зазначенням напрямків заходів (п.п. 2.1.4 та 2.2.4 розділ ІІ Додаток №2 «Технічні вимоги (якісні та кількісні) до предмета закупівлі» тендерної документації)?
3. З яких причин договір про закупівлю від 11 квітня 2022 року №11, укладений з ФОП «Грищенко Антон Геннадійович», оприлюднений в електронній системі закупівель з недотриманням вимог п.10 частини першої статті 10 Закону?
Відповідні пояснення (інформацію, документи) необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Номер:
e96eb3a0734c4a0a80330650620e2fbf
Назва:
Відповідь на запит Держаудитслужби України від 04.11.2022 щодо закупівлі за номером UA-2022-01-17-003304-a
Дата опублікування:
09.11.2022 20:52
Опис:
УПОВНОВАЖЕНА ОСОБА, ВІДПОВІДАЛЬНА ЗА ОРГАНІЗАЦІЮ
ТА ПРОВЕДЕННЯ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ В ІНТЕРЕСАХ ДЕПАРТАМЕНТУ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ
ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
вул. Старокозацька, 40-б, м. Дніпро, 49000, тел. +3380567780344, Email: tenderutv@gmail.com
Відповідь
на запит Держаудитслужби України від 04.11.2022
щодо закупівлі за номером UA-2022-01-17-003304-a
м. Дніпро «09» листопада 2022 року
Закупівля по предмету «Послуга з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - організація культурно – просвітницьких та масових заходів» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – код ДК 021:2015: (CPV): 79950000-8 «Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів» здійснювалась шляхом проведення процедури відкритих торгів. По суті заданих питань надаю наступні пояснення:
1. Обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та його очікувана вартість здійснено з урахуванням затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (Мінекономіки) від 18.02.2020 № 275 "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі", зі змінами, методом порівняння ринкових цін, отриманих шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну товарів та послуг, що містяться в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прас-листах, в електронній системі закупівель «Prozorro.gov.ua» та на аналогічних торгівельних майданчиках, інформацію, отриману шляхом проведення попередніх ринкових консультацій також враховуються ціни попередніх власних закупівель замовника аналогічних/ідентичних товарів/послуг, ціни відповідних закупівель минулих періодів, інформація про які міститься в електронній системі закупівель Prozorro з урахуванням індексу інфляції, які приведені до єдиних умов. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі розміщено на сайті Дніпровської міської ради dniprorada.gov.ua за посиланням https://dniprorada.gov.ua/upload/editor/ua-2022-01-17-003304-a.pdf.
2. ФОП Грищенко Антон Геннадійович виконав вимоги тендерної документації в частині надання у складі тендерної пропозиції Довідки (листа) за визначеною формою з інформацією про перелік локацій приміщень для проведення інформаційних культурно-просвітницьких заходів (інформаційного процесу) у великих та не великих групах, із зазначенням напрямків заходів (п.п. 2.1.4 та 2.2.4 розділ ІІ Додаток №2 «Технічні вимоги (якісні та кількісні) до предмета закупівлі» тендерної документації шляхом публікації даної Довідки в електронній системі закупівель «Prozorro.gov.ua», посилання https://public-docs.prozorro.gov.ua/get/8b6d3bdc296a4cffbe13622db49b3674?Signature=btKiPWY0jUS%2B2h%2B0RzoyVf9a9VEv3cz92Rki%2FQ63Rr%2FYnl%2BQ1OmZokQRaynP87UkH%2FpBEMfltXSE0Z3JNZ94Cg%3D%3D&KeyID=52462340.
3. Договір про закупівлю від 11 квітня 2022 року №11 був підписаний зі сторони Департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради та своєчасно переданий на підпис переможцю відкритих торгів ФОП Грищенко Антон Геннадійович. Однак раптово, зі слів Грищенка А.Г., він вимушений був виїхати з міста Дніпро для евакуації близьких родичів з району можливих бойових дій. Телефоном Грищенко А.Г. повідомив, що підписав договір та гарантує виконання взятих зобов’язаннь за цим договором. Фізичний екземпляр договору з наявністю підпису і печатки ФОП Грищенко А. Г. надав уповноваженій особі Департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради 20 квітня 2022 року. З вищевказаної причини договір про закупівлю від 11 квітня 2022 року №11 був оприлюднений в електронній системі закупівель 20 квітня 2022 року. Уповноважена особа не мала технічної можливості дотриматись строків публікації в електронній системі закупівель.
Уповноважена особа,
відповідальна за організацію
та проведення публічних закупівель
в інтересах департаменту з питань місцевого самоврядування,
внутрішньої та інформаційної політики
Дніпровської міської ради Олександр БОДРИЧЕНКО