-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - організація культурно – просвітницьких та масових заходів
1 643 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
6479ebaa94454df3a89842331a10cab4
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-17-003304-a-c1
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Контактна особа:
Бодриченко Олександр Миколайович 380660020576 tenderutv@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГРИЩЕНКО АНТОН ГЕННАДІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3179022437
-
Контактна особа:
Грищенко Антон 380979339200 GAG958163911@GMAIL.COM
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Мудрого Ярослава князя, будинок 22, квартира 12
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Номер договору:
11
Дата підписання:
11.04.2022 00:00
Період дії договору:
11.04.2022 00:00 - 31.12.2023 00:00
Сума договору:
1 643 600.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - організація культурно – просвітницьких та масових заходів
Кількість
1 посл
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, відповідно до затверджених Замовником локацій, які Виконавець повинен запропонувати не менш ніж за 5 календарних днів до початку надання послуги згідно узгодженого Сторонами графіку надання послуги
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
370cd77491b7439b8b78a3af92b592c0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
14.09.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
613be40ee885471ab4ef40ad326acde5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Додаткова угода № 2
до договору № 11 від 11 квітня 2022 р.
м. Дніпро «____» листопада 2022 p.
Фізична особа-підприємець Грищенко Антон Геннадійович, у подальшому ВИКОНАВЕЦЬ, що діє на підставі Витягу з Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, номер запису про проведення державної реєстрації 2 224 000 0000 015386 з одного боку, та Департамент з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради в особі заст. директора Бодриченка Олександра Миколайовича, що діє на підставі наказу департаменту від 24.04.2019 №36-к, у подальшому ЗАМОВНИК, з іншого боку і які є у подальшому СТОРОНИ, уклали цю Додаткову угоду № 2 (далі за текстом – Додаткова угода) до Договору про надання послуг № 11 від 11 квітня 2022 р. (далі – Основний договір) про наступне:
1. Відповідно до п. 6.2.5.6. Основного договору перелік напрямків культурно - просвітницьких заходів та інформаційного процесу, їх кількість та змістовне наповнення цих заходів по окремим їх складовим/напрямкам послуги не є вичерпним та сталим, може змінюватися в залежності від вподобань учасників заходу за кількістю та тематикою, та узгоджується Замовником з Виконавцем за 5 календарних днів до початку надання послуг по окремим складовим частинам/напрямкам всієї послуги. По запланованим екскурсіям та танцювальним вечорам/танцям, заходам з фізичної культури зміни узгоджуються Замовником з Виконавцем за 5 календарних днів до початку надання послуг. З урахуванням п. 4.6 загальна кількість одиниць виміру, які повинні бути включені до послуги (штуки, години використання автотранспорту тощо), загальна вартість по кожній складовій частині/напрямку всієї послуги за основним договором можуть змінюватися, але за умови, що сукупна змінена вартість всіх складових частин/напрямків послуги, що надається за основним договором не може перевищувати ціну, встановлену п. 3.1. основного договору. Зокрема, але не виключно у разі не можливості Замовником сформувати групи учасників СЗ «УТВ» для відвідування культурно-просвітницьких заходів, заходів із дозвілля, масових заходів, екскурсій, мистецьких закладів тощо він погоджує із Виконавцем обґрунтовану заміну кількості (одиниць) таких заходів на додаткові академічні години (інші одиниці виміру) для проведення інших культурно-просвітницьких заходів (інформаційного процесу), заходів із дозвілля, масових заходів, екскурсій, мистецьких закладів тощо, які не були обумовлені сторонами під час укладання цього договору, а також на додаткову методичну літературу, сувенірну продукцію, виробництво рекламної аудіо та відеопродукції про СЗ «УТВ» тощо в межах загальної суми за цим договором, про що укладається додатковий правочин, який підписується обома сторонами. Керуючись вищенаведеним, СТОРОНИ вирішили викласти Додаток № 1 до Основного договору у новій редакції (додається).
2. Ця Додаткова угода є невід'ємною частиною Основного договору, укладається і підписується у двох оригінальних примірниках, що мають однакову юридичну силу, з яких один примірник знаходитися у Виконавця, другий – у Замовника.
3. Додаткова угода починається з моменту її підписання обома Сторонами і діє до 31.12.2022 р., а в частині фінансових зобов'язань - до їх остаточного виконання.
Замовник:
Департамент з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради
49000, м. Дніпро,
вул. Дмитра Яворницького,75
ЄДРПОУ 40871476
р/р UA118201720344270013000097453 у
ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області
м. Дніпро, МФО 820172
Тел./факс: +380567780488,
Ел. пошта: tender_dms@dniprorada.gov.ua
_______________Олександр БОДРИЧЕНКО
(підпис та печатка) Виконавець:
Фізична особа - підприємець
Грищенко Антон Геннадійович
49000, м. Дніпро,
вул. кн. Ярослава Мудрого, буд. 22, кв.12
РНОКПП 3179022437
р/р UA163073500000026000600251101
АТ «АКБ «КОНКОРД»
м. Дніпро,
МФО 307350
Тел./факс: 0979339200
Ел.пошта:antongryshchenko@gmail.com
__________________Антон ГРИЩЕНКО
(підпис та печатка)
ДОДАТОК 1
до договору №11
від 11 квітня 2022 p.
Кількість, вартість складових частин послуги
№ з/п Назва складових частин послуги Од. вим. К-сть Ціна за одиницю без ПДВ, грн. Загальна вартість без ПДВ, грн. ПДВ, грн. Загальна вартість із ПДВ, грн
1 Послуга з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - організація культурно – просвітницьких та масових заходів:
1.1. Організація масових культурно - просвітницьких заходів (інформаційного процесу) у великих групах та у невеликих групах загальною кількістю 862 академічні години (відповідно до додатку 2 «Технічні вимоги (якісні та кількісні) до предмета закупівлі» до тендерної документації).
1.3. Організація заходів із дозвілля, культурно-масових заходів та масових заходів спортивного характеру (відповідно до додатку 2 «Технічні вимоги» до тендерної документації):
• Екскурсії до пам’ятних місць та місць народної творчості, музеїв, етнопарків, парків садового та творчого мистецтва, у т.ч. по Україні, відвідування театрів, кінотеатрів, музеїв, органного залу, філармонії, планетарію тощо – до 1 000 учасників СЗ «УТВ» (відвідувань/наданих білетів тощо);
• Масові заходи спортивного характеру (оздоровча зарядка, плейстік, скандинавська ходьба, танцювальні фітнес-програми «Зумба», «Східні танці», черлідинг та інші фітнес-рухові програми тощо) – до 637 заходів;
1.5. Забезпечення автотранспортом представників Замовника (відповідно до додатку 2 «Технічні вимоги (якісні та кількісні) до предмета закупівлі» тендерної документації)
• Оренда легкового автомобіля (не нижче класу В) - до 22 годин легковим автомобілем на вимогу Замовника на робочий день. Орієнтовна протяжність маршруту автомобіля по місту Дніпру протягом 4 годин у день – до 100 км.
1.6. Інформаційне супроводження СЗ «УТВ» у мережі Internet, рекламними заходами у ЗМІ, на ТВ, радіо, мобільним зв’язком (відповідно до додатку 2 «Технічні вимоги (якісні та кількісні) до предмета закупівлі» до тендерної документації) за період квітень-вересень 2022р. послуга 1 1 643 600,00 1 643 600,00 0,00 1 643 600,00
Всього: 1 1 643 600,00 0,00 1 643 600,00
Замовник:
Департамент з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради
49000, м. Дніпро,
вул. Дмитра Яворницького,75
ЄДРПОУ 40871476
р/р UA118201720344270013000097453 у
ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області
м. Дніпро, МФО 820172
Тел./факс: +380567780488,
Ел. пошта: tender_dms@dniprorada.gov.ua
__________________Олександр БОДРИЧЕНКО
(підпис та печатка) Виконавець:
Фізична особа - підприємець
Грищенко Антон Геннадійович
49000, м. Дніпро,
вул. кн. Ярослава Мудрого, буд. 22, кв.12
РНОКПП 3179022437
р/р UA163073500000026000600251101
АТ «АКБ «КОНКОРД»
м. Дніпро,
МФО 307350
Тел./факс: 0979339200
Ел.пошта:antongryshchenko@gmail.com
__________________Антон ГРИЩЕНКО
(підпис та печатка)
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
11.11.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
208bfe0101404db6abff342fc2c2e77a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження фінансових зобов'язань у зв'язку із затримкою фінансування витрат замовника
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
30.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f61814bb88c749f78f1210784adbcf49
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. У зв’язку з необхідністю здійснення оплати у 2023 році кредиторської заборгованості за надані послуги у 2022 році та на підставі Акту звірки взаєморозрахунків станом на 16 січня 2023 р, керуючись п.4 ч.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі», Сторони домовились викласти пункт 9.1. Основного договору в наступній редакції: «9.1. Цей Договір вважається укладеним і набирає чинності з моменту його підписання Сторонами та діє до 31.12.2023 р., а в частині розрахунків - до повного його виконання. Сума кредиторської заборгованості Замовника перед Виконавцем, що підлягає сплаті Замовником, станом на 16 .01.2023 року складає 1 557 160,00 (один мільйон п’ятсот п’ятдесят сім тисяч сто шістдесят) грн 00 коп. без ПДВ».
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
16.01.2023 00:00
Статус:
Опубліковано