-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуга з організації і проведення заходу «День міста Дніпра»
Тендер Prozorro UA-2021-06-03-010684-b
ДК 021:2015: (CPV): 79950000-8 ПОСЛУГИ З ОРГАНІЗАЦІЇ ВИСТАВОК, ЯРМАРОК І КОНГРЕСІВ (ПОСЛУГА З ОРГАНІЗАЦІЇ І ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ «ДЕНЬ МІСТА ДНІПРА»)
Завершена
10 850 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 54 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 54 250.00 UAH
Номер:
c02c5b064d664bd7ba200b06e7d13afe
Внутрішній номер закупівлі:
10182558
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-03-010684-b
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чечотка Наталія Леонідівна +380567780488 tender_dms@dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
10 850 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
54 250.00 UAH
Період уточнення:
03.06.2021 16:31 - 25.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.06.2021 16:31 - 05.07.2021 00:00
Період прекваліфікації:
05.07.2021 00:02 - 12.07.2021 00:00
Аукціон:
12.07.2021 11:30 - 12.07.2021 11:51
Період кваліфікації:
12.07.2021 11:51 - 13.07.2021 11:53
Період завантаження договору:
13.07.2021 11:53 - 02.08.2021 11:53
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати замовником наданих послуг в гривнях на підставі акту наданої послуги на розрахунковий рахунок виконавця, в межах надходження бюджетних асигнувань на дані послуги на казначейський рахунок замовника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з організації і проведення заходу «День міста Дніпра»
Кількість
1 послуга
Період постачання
11.09.2021 - 11.09.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
МУЗИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "КРАЩЕ МІСТО
Оскарження: 13.07.2021 11:53 - 24.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37900636
-
Контактна особа:
Костянтин Дудко +380676302518 office@thebestcity.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ РОГАЛЬОВА, будинок 33, офіс 110
Оскарження: 13.07.2021 11:53 - 24.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
10 850 000.00 UAH з ПДВ /
10 741 500.00 UAH з ПДВ
10 741 500.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
53
Скарги
0
ПП "РЕКОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31504051
-
Контактна особа:
Юрий Лаврентьев +380675682200,+380676313872 lavrentiev@recor.com.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ВОЛОДІ ДУБІНІНА, будинок 8, кімната 302
Початкова пропозиція
10 850 000.00 UAH з ПДВ /
10 795 750.00 UAH з ПДВ
10 795 750.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
06.07.2021 10:07
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
39
Скарги
0
Контракти
Номер:
858c6da1c2404bfa898a017b2106f2a5
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-03-010684-b-b1
Постачальник:
МУЗИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "КРАЩЕ МІСТО
×
-
Код ЄДРПОУ:
37900636
-
Контактна особа:
Костянтин Дудко +380676302518 office@thebestcity.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ РОГАЛЬОВА, будинок 33, офіс 110
Номер договору:
22
Сума договору:
10 741 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
16.08.2021 00:00
Статус:
Виконаний