-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуга з організації і проведення заходу «День міста Дніпра»
ДК 021:2015: (CPV): 79950000-8 ПОСЛУГИ З ОРГАНІЗАЦІЇ ВИСТАВОК, ЯРМАРОК І КОНГРЕСІВ (ПОСЛУГА З ОРГАНІЗАЦІЇ І ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ «ДЕНЬ МІСТА ДНІПРА»)
10 741 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
858c6da1c2404bfa898a017b2106f2a5
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-03-010684-b-b1
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Контактна особа:
Чечотка Наталія Леонідівна +380567780488 tender_dms@dniprorada.gov.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
МУЗИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "КРАЩЕ МІСТО
×
-
Код ЄДРПОУ:
37900636
-
Контактна особа:
Костянтин Дудко +380676302518 office@thebestcity.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ РОГАЛЬОВА, будинок 33, офіс 110
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Опис:
ДК 021:2015: (CPV): 79950000-8 ПОСЛУГИ З ОРГАНІЗАЦІЇ ВИСТАВОК, ЯРМАРОК І КОНГРЕСІВ (ПОСЛУГА З ОРГАНІЗАЦІЇ І ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ «ДЕНЬ МІСТА ДНІПРА»)
Номер договору:
22
Дата підписання:
16.08.2021 00:00
Період дії договору:
16.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
10 741 500.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
10 269 500.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з організації і проведення заходу «День міста Дніпра»
Кількість
1 послуга
Період постачання
11.09.2021 - 11.09.2021
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
afd6f330d8434fb6a66b78a7d565f8a6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменьшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
20.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано