-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуга з організації і проведення заходу «День міста Дніпра»
Тендер Prozorro UA-2021-06-03-010684-b
ДК 021:2015: (CPV): 79950000-8 ПОСЛУГИ З ОРГАНІЗАЦІЇ ВИСТАВОК, ЯРМАРОК І КОНГРЕСІВ (ПОСЛУГА З ОРГАНІЗАЦІЇ І ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ «ДЕНЬ МІСТА ДНІПРА»)
Завершена
10 850 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 54 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 54 250.00 UAH
Період уточнення:
03.06.2021 16:31 - 25.06.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим