-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуга з організації і проведення заходу «День міста Дніпра» SERVICE FOR THE ORGANIZATION AND HOLDING OF THE EVENT "DNIPRO CITY DAY"
Оголошено тендер
10 850 000.00
UAH
Номер:
00a2ed2049024a2590f1a2e93d8b9276
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-03-010025-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
10 850 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з організації і проведення заходу «День міста Дніпра»
SERVICE FOR THE ORGANIZATION AND HOLDING OF THE EVENT "DNIPRO CITY DAY"
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
03.06.2021 15:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписМісцевий бюджет
Сума10 850 000.00 UAH