-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуга з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - організація культурно – просвітницьких та масових заходів
Тендер Prozorro UA-2021-09-10-003855-c
код ДК 021:2015: (CPV): 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів («Послуга з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - організація культурно – просвітницьких та масових заходів)
Завершена
2 620 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 100.00 UAH
Номер:
4f563d6e1ae34627bf1832503f2af4af
Внутрішній номер закупівлі:
11464979
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-10-003855-c
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чечотка Наталія Леонідівна 380679193477 tender_dms@dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 620 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 100.00 UAH
Період уточнення:
10.09.2021 11:23 - 17.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
10.09.2021 11:23 - 27.09.2021 00:00
Аукціон:
27.09.2021 14:55 - 27.09.2021 15:18
Період кваліфікації:
27.09.2021 15:18 - 27.09.2021 17:02
Період завантаження договору:
27.09.2021 17:02 - 17.10.2021 17:02
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати замовником наданих послуг в гривнях на підставі акту наданої послуги або на підставі актів наданих окремих складових частин послуги на розрахунковий рахунок виконавця, в межах надходження бюджетних асигнувань на дані послуги на казначейський рахунок замовника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - організація культурно – просвітницьких та масових заходів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, відповідно до затверджених Замовником локацій, які Виконавець повинен запропонувати не менш ніж за 5 календарних днів до початку надання послуги згідно узгодженого Сторонами графіку надання послуги
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГРИЩЕНКО АНТОН ГЕННАДІЙОВИЧ
Оскарження: 27.09.2021 17:02 - 08.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3179022437
-
Контактна особа:
Грищенко Антон 380979339200 GAG958163911@GMAIL.COM
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Мудрого Ярослава князя, будинок 22, квартира 12
Оскарження: 27.09.2021 17:02 - 08.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
2 615 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 588 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.09.2021 17:02
Відповіді на вимоги
10
Документи
158
Скарги
0
ФОП "КОВАЛЕВИЧ ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2706400624
-
Контактна особа:
Оксана Ковалевич +380994735287 fopkoval29@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ МИРУ, будинок 31, квартира 149
Початкова пропозиція
2 620 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 593 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
34
Скарги
0
Контракти
Номер:
2a4c8f37d96f4bbab80e80a2e9919687
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-10-003855-c-a1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГРИЩЕНКО АНТОН ГЕННАДІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3179022437
-
Контактна особа:
Грищенко Антон 380979339200 GAG958163911@GMAIL.COM
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Мудрого Ярослава князя, будинок 22, квартира 12
Номер договору:
30
Сума договору:
2 588 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
11.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний