• Відкриті торги
  • КЕП

Послуга з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - організація культурно – просвітницьких та масових заходів

2 588 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 2a4c8f37d96f4bbab80e80a2e9919687
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-10-003855-c-a1
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Постачальник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГРИЩЕНКО АНТОН ГЕННАДІЙОВИЧ
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Номер договору: 30
Дата підписання: 11.10.2021 00:00
Період дії договору: 11.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 2 588 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 1 416 100.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - організація культурно – просвітницьких та масових заходів
Код ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, відповідно до затверджених Замовником локацій, які Виконавець повинен запропонувати не менш ніж за 5 календарних днів до початку надання послуги згідно узгодженого Сторонами графіку надання послуги На карті

Внесені зміни

    Номер: 4c6ef0c10d334953a8e6bd3465644c32
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 09.11.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №1.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: aec94aba3e444f6f9bf6c90f66aa83a8
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 15.12.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №2.pdf
p7s
sign.p7s