-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуга з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - організація культурно - просвітницьких, масових та заходів із дозвілля
Тендер Prozorro UA-2021-07-16-000766-c
код ДК 021:2015: (CPV): 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів («Послуга з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - організація культурно - просвітницьких, масових та заходів із дозвілля)
Торги відмінено
1 300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 500.00 UAH
Номер:
7a275bf14fd54639a61fa92e949fb970
Внутрішній номер закупівлі:
10746571
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-16-000766-c
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чечотка Наталія Леонідівна +380567780488 tender_dms@dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 500.00 UAH
Період уточнення:
16.07.2021 11:27 - 23.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2021 11:27 - 02.08.2021 00:00
Аукціон:
02.08.2021 12:33 - 02.08.2021 12:54
Період кваліфікації:
з 02.08.2021 12:54
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати замовником наданих послуг в гривнях на підставі акту наданої послуги або на підставі актів наданих окремих складових частин послуги на розрахунковий рахунок виконавця, в межах надходження бюджетних асигнувань на дані послуги на казначейський рахунок замовника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - організація культурно - просвітницьких, масових та заходів із дозвілля
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, відповідно до затверджених Замовником локацій, які Виконавець повинен запропонувати не менш ніж за 5 календарних днів до початку надання послуги згідно узгодженого Сторонами графіку надання послуги
На карті
Інформація про скасування
Номер:
c89545d73659470692ae0680f1ea076e
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження:
04.08.2021 11:14 - 15.08.2021 00:00
Дата опублікування:
04.08.2021 11:14
Дата виконання:
15.08.2021 00:04
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГРИЩЕНКО АНТОН ГЕННАДІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3179022437
-
Контактна особа:
Грищенко Антон 380979339200 GAG958163911@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпропетровськ, ВУЛИЦЯ ВАКУЛЕНЧУКА, будинок 4, квартира 3
Початкова пропозиція
1 280 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 260 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
169
Скарги
0
ТОВ "УТВ ДНІПРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43092215
-
Контактна особа:
Аркадій Тертишний +380982413531 hdgcourt@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КУТУЗОВА, будинок 2, квартира 6
Початкова пропозиція
1 290 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 266 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
65
Скарги
0