-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуга з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - організація культурно - просвітницьких, масових та заходів із дозвілля
Оголошено тендер
1 300 000.00
UAH
Номер:
e2b59d153352416898b1500c29c1c0ef
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-16-000672-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку» - організація культурно - просвітницьких, масових та заходів із дозвілля
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
16.07.2021 11:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описміський бюджет
Сума1 300 000.00 UAH