-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з організації та проведення громадсько-культурного заходу «День Слави АНД району»
Тендер Prozorro UA-2021-09-29-000354-a
ДК 021:2015: (CPV): 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення громадсько-культурного заходу «День Слави АНД району»)
Торги відмінено
225 038.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 125.19 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 125.19 UAH
Номер:
6ed448c546bb4491bff06e0d1eee3015
Внутрішній номер закупівлі:
11758372
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-29-000354-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чечотка Наталія Леонідівна 380679193477 tender_dms@dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
225 038.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 125.19 UAH
Період уточнення:
29.09.2021 09:54 - 08.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2021 09:54 - 18.10.2021 00:00
Аукціон:
18.10.2021 15:15 - 18.10.2021 15:38
Період кваліфікації:
18.10.2021 15:38 - 18.10.2021 17:09
Період завантаження договору:
18.10.2021 17:09 - 07.11.2021 17:09
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати замовником наданих послуг в гривнях на підставі акту наданої послуги на розрахунковий рахунок виконавця, в межах надходження бюджетних асигнувань на дані послуги на казначейський рахунок замовника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації та проведення громадсько-культурного заходу «День Слави АНД району»
Кількість
1 послуга
Період постачання
30.10.2021 - 30.10.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, сквер ім. Т. Шевченка, вул. Передова
На карті
Інформація про скасування
Номер:
cf47bc050ff74806aa05e99b977bf78f
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відмінити процедуру закупівлі за кодом ДК 021:2015: (CPV): 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення громадсько-культурного заходу «День Слави АНД району») UA-2021-09-29-000354-a у зв’язку з відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг, відповідно до п. 1 ч.1 ст.32 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Період оскарження:
29.10.2021 09:39 - 08.11.2021 23:00
Дата опублікування:
29.10.2021 09:39
Дата виконання:
29.10.2021 09:39
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЗАВАДСЬКА ТЕТЯНА ПЕТРІВНА"
Оскарження: 18.10.2021 17:03 - 29.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3187301702
-
Контактна особа:
Татьяна Завадская +380505783605 office@ptitsa.com.ua
-
Адреса:
49070, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 9, квартира 17
Оскарження: 18.10.2021 17:03 - 29.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
220 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
220 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.10.2021 17:03
Відповіді на вимоги
10
Документи
48
Скарги
0
ФОП "ХОТИНЕЦЬ МАРІЯ ДМИТРІВНА"
Оскарження: 18.10.2021 17:09 - 29.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3445408185
-
Контактна особа:
Марія Хотинець +380989317032 kasumovamaria94@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, житловий масив Тополя -3, будинок 51, корпус 3, квартира 2
Оскарження: 18.10.2021 17:09 - 29.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
225 038.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
225 038.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.10.2021 17:09
Відповіді на вимоги
10
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
d90cca86f1594aacb9305b28269d964a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-29-000354-a-a1
Постачальник:
ФОП "ХОТИНЕЦЬ МАРІЯ ДМИТРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3445408185
-
Контактна особа:
Марія Хотинець +380989317032 kasumovamaria94@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, житловий масив Тополя -3, будинок 51, корпус 3, квартира 2
Сума договору:
225 038.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
225 038.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації