-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги фізичної та пультової охорони- ID: UA-2025-12-15-019934-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27571753
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор" ЄДРПОУ: 05523814ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги фізичної та пультової охорони- ID: UA-2024-12-13-003333-a
- Дата створення : 13.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23663939
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор" ЄДРПОУ: 05523814ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги пультової охорони приміщень інформаційного центру на пл. Двірцевій у м. Львів- ID: UA-2024-06-19-007882-a
- Дата створення : 19.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21876726
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор" ЄДРПОУ: 05523814ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги фізичної та пультової охорони- ID: UA-2024-01-19-011065-a
- Дата створення : 19.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20452989
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор" ЄДРПОУ: 05523814ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги фізичної та пультової охорони- ID: UA-2023-12-26-004869-a
- Дата створення : 26.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20246952
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор" ЄДРПОУ: 05523814ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги фізичної та пультової охорони- ID: UA-2022-12-15-024986-a
- Дата створення : 15.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16293843
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор" ЄДРПОУ: 05523814ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спостереження за станом та технічне обслуговування сигналізації,що встановлена на об'...×-
Спостереження за станом та технічне обслуговування сигналізації,що встановлена на об'єктах Замовника
- ID: UA-2022-05-13-004749-a
- Дата створення : 13.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14612084
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор" ЄДРПОУ: 05523814ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги: фізичної охорони, пультової охорони на об’єктах ЛКП «Львівавтодор»- ID: UA-2022-02-09-014232-b
- Дата створення : 09.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14047227
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор" ЄДРПОУ: 05523814ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання охоронних послуг з використання охоронної системи термінового виклику для паркувал...×-
Надання охоронних послуг з використання охоронної системи термінового виклику для паркувального майданчику " Вернісаж " (м. Львів, вул. Вірменська- вул.Лесі Українки - вул. Театральна - вул. Низькій Замок )
- ID: UA-2022-02-01-006760-c
- Дата створення : 01.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13900679
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор" ЄДРПОУ: 05523814ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання охоронних послуг з використання охоронної системи термінового виклику для паркувал...×-
Надання охоронних послуг з використання охоронної системи термінового виклику для паркувального майданчику (м. Львів, вул. Валова, 31)
- ID: UA-2022-02-01-006701-c
- Дата створення : 01.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13900458
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор" ЄДРПОУ: 05523814ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги: фізичної охорони, пультової охорони на об’єктах ЛКП " Львівавтодор "- ID: UA-2021-12-28-007440-b
- Дата створення : 28.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13483757
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор" ЄДРПОУ: 05523814ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги охорони за допомогою пульта централізованого спостереження об'єкта розташован...×-
Послуги охорони за допомогою пульта централізованого спостереження об'єкта розташованого за адресою : м.Львів вул. Коновальця,109.
- ID: UA-2021-04-22-004363-a
- Дата створення : 22.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9631987
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор" ЄДРПОУ: 05523814ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання охоронних послуг з використання охоронної системи термінового виклику для паркувал...×-
Надання охоронних послуг з використання охоронної системи термінового виклику для паркувального майданчику "Вернісаж" (м. Львів, вул. Вірменська - вул. Лесі Українки - вул. Театральна - вул. Низький Замок)
- ID: UA-2021-03-18-006786-c
- Дата створення : 18.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9125910
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор" ЄДРПОУ: 05523814ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання охоронних послуг з використання охоронної системи термінового виклику для паркувал...×-
Надання охоронних послуг з використання охоронної системи термінового виклику для паркувального майданчику (м. Львів, вул. Валова, 31)
- ID: UA-2021-03-18-006489-c
- Дата створення : 18.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9124909
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор" ЄДРПОУ: 05523814ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги навігаційного спостереження та сповіщення- ID: UA-2021-03-02-009365-b
- Дата створення : 02.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8874601
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор" ЄДРПОУ: 05523814ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -