• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги фізичної та пультової охорони

Завершена

812 520.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 8 125.20 UAH
Номер: 95d793624d28405c943e584c943b390d
Внутрішній номер закупівлі: 23663939
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-13-003333-a   
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор"
Контактна особа: Яремчук Віталій 380931810592 lvivavtodorzakupky@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 812 520.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.12.2024 11:21 - 18.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 13.12.2024 11:21 - 21.12.2024 09:00
Період кваліфікації: 21.12.2024 09:00 - 27.12.2024 10:33
Період завантаження договору: 02.01.2025 00:00 - 12.01.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴812 520.00 Послуги фізичної та пультової охорони