-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги фізичної та пультової охорони
Оголошено тендер
812 520.00
UAH
Номер:
b9a431c93ef14a9fb5fe163f16254fd3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-13-003821-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05523814
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, Пасіки Галицькі, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05523814
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, Пасіки Галицькі, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
812 520.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги фізичної та пультової охорони
Примітки:
Закупівля здійснюється за Постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178. Категорія замовника-ЛКП "Львівавтодор", зазначена у п.3 ч.1. ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" . Місце знаходження замовника ЛКП "Львівавтодор": 79035 , м.Львів, вул. Пасіки Галицькі,7.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
13.12.2024 10:17
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Послуги фізичної та пультової охорони об'єктів ЛКП "Львівавтодор"
-
Дата публікації:
13.12.2024 10:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВласні кошти підприємства та кошти місцевого бюджету
Сума812 520.00 UAH