-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги фізичної та пультової охорони
Тендер Prozorro UA-2025-12-15-019934-a
Завершена
868 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
ef3e08fd3eee408ea98e81179cfd6235
Внутрішній номер закупівлі:
27571753
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-15-019934-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05523814
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ПАСІКИ ГАЛИЦЬКІ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яремчук Віталій 380931810592 lvivavtodorzakupky@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
868 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.12.2025 16:56 - 20.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2025 16:56 - 23.12.2025 09:00
Аукціон:
з 24.12.2025 14:59
Період кваліфікації:
23.12.2025 09:00 - 26.12.2025 10:14
Період завантаження договору:
01.01.2026 00:00 - 11.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴868 200.00 Послуги фізичної та пультової охорони