-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги фізичної та пультової охорони
Оголошено тендер
868 200.00
UAH
Номер:
2c0f2f72b84c46c1b87e629dfa647195
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-15-024387-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05523814
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, Пасіки Галицькі, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05523814
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, Пасіки Галицькі, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
868 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги фізичної та пультової охорони
Примітки:
Закупівля здійснюється за Постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178. Категорія замовника-ЛКП "Львівавтодор", зазначена у п.3 ч.1. ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" . Місце знаходження замовника ЛКП "Львівавтодор": 79035 , м.Львів, вул. Пасіки Галицькі,7.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
15.12.2025 16:14
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Для забезпечення охорони нежитлових приміщень та прилеглої до неї території є необхідність закупівлі послуг з фізичної та пультової охорони.
-
Дата публікації:
15.12.2025 16:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:7450 - Інша діяльність у сфері транспорту
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвів
Сума799 800.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7470 - Інша діяльність у сфері дорожнього господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвів
Сума11 400.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписВласні кошти підприємства
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума57 000.00 UAH