-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги фізичної та пультової охорони
Тендер Prozorro UA-2023-12-26-004869-a
Торги не відбулися
697 984.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 979.84 UAH
мін. крок: 1% або 6 979.84 UAH
Номер:
d42389aa196a4673a3bee0345968955e
Внутрішній номер закупівлі:
20246952
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-26-004869-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05523814
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ПАСІКИ ГАЛИЦЬКІ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бех Михайло Михайлович 380931810592 zakupkylvivavtodor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
697 984.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.12.2023 11:51 - 31.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.12.2023 11:51 - 03.01.2024 09:00
Аукціон:
04.01.2024 11:04 - 04.01.2024 11:27
Період кваліфікації:
04.01.2024 11:27 - 08.01.2024 11:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴697 984.80 Послуги фізичної та пультової охорони