-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги фізичної та пультової охорони
Оголошено тендер
697 984.80
UAH
Номер:
b41e624e3433430c83e5eca861938938
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-26-001815-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05523814
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, Пасіки Галицькі, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05523814
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, Пасіки Галицькі, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
697 984.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги фізичної та пультової охорони
Примітки:
Закупівля здійснюється за Постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178. Категорія замовника-ЛКП "Львівавтодор", зазначена у п.3 ч.1. ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" . Місце знаходження замовника ЛКП "Львівавтодор": 79035 , м.Львів, вул. Пасіки Галицькі,7.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
Дата опублікування:
26.12.2023 11:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписДжерело розрахунків за цим Договором може бути змінено у разі встановлення у бюджеті Львівської міської територіальної громади на відповідний бюджетний період бюджетних призначень для здійснення видатків, які є предметом цього Договору, шляхом укладання додаткової угоди до Договору
Сума697 984.80 UAH