-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги: фізичної охорони, пультової охорони на об’єктах ЛКП " Львівавтодор "
Тендер Prozorro UA-2021-12-28-007440-b
Категорія замовника-ЛКП "Львівавтодор", зазначена у п.3 ч.1. ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" . Місце знаходження замовника ЛКП"Львівавтодор": 79035 ,м.Львів, вул.Пасіки Галицькі,7.
Завершена
573 281.08
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 5 732.81 UAH
мін. крок: 1% або 5 732.81 UAH
Номер:
bc1f215c5dee4427bf431047e78bbaf7
Внутрішній номер закупівлі:
13483757
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-28-007440-b
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05523814
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ПАСІКИ ГАЛИЦЬКІ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дутка-Сухович Віра Василівна 380931810592 zakupivli.lvivavtodor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
573 281.08 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 732.81 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
17 000.00 UAH
Період уточнення:
28.12.2021 18:29 - 08.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.12.2021 18:29 - 18.01.2022 10:00
Аукціон:
19.01.2022 15:01 - 19.01.2022 15:31
Період кваліфікації:
19.01.2022 15:31 - 26.01.2022 17:56
Період завантаження договору:
26.01.2022 17:56 - 15.02.2022 17:56
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник здійснює 100% оплату вартості фактично наданих послуг на підставі підписаного обома сторонами Акту не пізніше 15 числа наступного місяця , наступного за розрахунковим
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги фізичної охорони об'єкта " Нежитлові приміщення будівлі під літерою " А-2 " та нежитлові приміщення будівлі під літерою " А-1 " та прилеглої до будівлі території "
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
79044, Україна, Львівська область, Львів, вул. Горбачевського,10 та його прилегла територія
На карті
Послуги пультової охорони об'єкта " Нежитлове приміщення "
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Початкова пропозиція
339 656.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
317 994.72 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.01.2022 17:56
Відповіді на вимоги
11
Документи
82
Скарги
3
ТОВ "КОДЕКС БЕЗПЕКИ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44426622
-
Контактна особа:
Ігор Проць +380679323667 kodeksbezpekygrup@gmail.com
-
Адреса:
79005, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Руставелі Ш., будинок 13, офіс 14
Початкова пропозиція
467 900.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
318 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
11
Скарги
0
ПП Танет
×
-
Код ЄДРПОУ:
31978838
-
Контактна особа:
Петришин Роман Петрович +380673710291 tanet@mail.lviv.ua http://www.tanet.com.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Бортнянського 34/41
Початкова пропозиція
431 149.60 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
431 149.60 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
a8bff0c74d65491cb1e7ef849f8d1792
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-28-007440-b-c1
Постачальник:
ТОВ "САТИШ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43228007
-
Контактна особа:
Любов Обломєй +380507221240 tovsatish@ukr.net
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА, будинок 2, квартира 124
Номер договору:
25/02/2022
Сума договору:
330 315.37 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.01.2023 00:00
Дата підписання:
25.02.2022 09:00
Статус:
Виконаний