-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги: фізичної охорони, пультової охорони на об’єктах ЛКП " Львівавтодор "
Оголошено тендер
573 281.08
UAH
Номер:
ba4c591b18c34f5d9cd547261d832de4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-28-007383-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05523814
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, Пасіки Галицькі, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05523814
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, Пасіки Галицькі, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
573 281.08 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги: фізичної охорони, пультової охорони на об’єктах ЛКП " Львівавтодор "
Примітки:
Категорія замовника-ЛКП "Львівавтодор", зазначена у п.3 ч.1. ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" . Місце знаходження замовника ЛКП"Львівавтодор": 79035 ,м.Львів, вул.Пасіки Галицькі,7.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
Дата опублікування:
28.12.2021 17:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги: фізичної охорони, пультової охорони на об’єктах ЛКП " Львівавтодор "
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума573 281.08 UAH